O firmie

Nasza firma to ludzie którzy ją tworzą

HADEPOL FLEXO Sp. z o.o. to zespół pracowników różnych specjalności, o wysokich kwalifikacjach, motywacji i zaangażowaniu. Oferując coraz lepsze warunki pracy na poszczególnych stanowiskach, HADEPOL może liczyć na pozyskanie bardziej wartościowych pracowników, co nie jest bez znaczenia, jeśli wziąć pod uwagę rosnące wymogi co do obsługi linii produkcyjnych i ostry reżim technologiczny. Aby należycie spełnić wymagania Klientów w zakresie jakości dostarczanych im produktów, firma z dużą uwagą podchodzi do jakości surowców i dodatków, skrupulatnie dobierając i stale monitorując swoich poddostawców, którzy w większości zaliczają się do światowej czołówki w przemyśle chemicznym.

Złoty Płatnik

Początki działalności

Od początku swego istnienia, czyli od roku 1994 firma związała się z rynkiem opakowań różnego przeznaczenia. Mając na uwadze zmiany i prognozy na coraz bardziej wymagającym rynku, na którym przetrwają tylko te firmy, które będą miały do zaoferowania wysokiej jakości produkt, szeroki asortyment i możliwość utrzymywania konkurencyjnych cen, nieustannie dążyliśmy do sprostania tym wyzwaniom, systematycznie rozbudowując przedsiębiorstwo we wszystkich obszarach jego działania, od personelu i jego kwalifikacji, poprzez technologię produkcji, po coraz bardziej zaawansowane działania marketingowe.

Klienci – największy kapitał naszej firmy

Jesteśmy firmą przyjazną, wychodzącą naprzeciw najbardziej wyszukanym oczekiwaniom Klientów. W celu dopasowania się do ciągle zmieniających się potrzeb, przeprowadzamy szereg badań mających na celu uzyskanie jak najwyższej satysfakcji z naszych usług. Zaufanie i lojalność naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową, gdyż to Państwo stanowicie największy kapitał naszej firmy. Dążymy do tego, aby osiągnąć najwyższą pozycję na rynku, ale to dzięki naszym Klientom cel ten jest możliwy do zrealizowania. W celu poszerzenia oferowanego asortymentu bezustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników oraz inwestujemy w bazę technologiczną firmy. Zadowolenie klienta jest dla nas największą satysfakcją.

Zaufali nam